Qırım Haber Ajansı (QHA)


-

Qırım Haber Ajansı Ltd. Şti. «QHA», Ukrayna Devlet Televizyon ve Radyo Komitesi tarafından 14 Mart 2005 tarih ve 125 numaralı Devlet Tescil Belgesi izni ile Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde 18 Mayıs 2006 tarihinde açılmıştır.

QHA, Ukrayna ve Kırım'da gelişen olayları dünya medyasına, Dünyada gelişen olayları Ukrayna medyasına dağıtmayı, haberciliğin temel kurallarından doğru, dürüst, hızlı ve objektif anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Özgür ve bağımsız haber kuruluşu olan QHA, yapmış olduğu haberlerle, kuruluşundan kısa bir zaman geçmesine rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

QHA, Dünyada ve bölgesinde gelişen tüm olaylara duyarlıdır.

QHA, medya kuruluşlarına yaptığı görüntülü ve fotoğraflı haber servisi dışında, Ukrayna ve Kırım'ı yakından takip eden yabancı misyonlara, kamu kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine, uluslararası teşkilatlara, meslek örgütlerine, bankalara ve üniversitelere de hizmet vermektedir.

Konusunda eğitimli, genç, dinamik, üretken ve her biri en az 3 dil bilen personeli ile abonelerine hızlı ve sağlıklı hizmet sunan QHA gelişme ve büyüme yolunda sürekli mesafe kaydetmektedir.


www.QHA.com.ua


Disqus Yorum Sistemi

Özet

Qırım Haber Ajansı (QHA)

www.QHA.com.ua

İlgili Bölümler : Medya

Son güncelleme : 29.04.2011 06:31:49

Okunma: 6507